Konflikt jest szansą na zmianę, która może wpłynąć na jakość naszego życia. Mediacja, to sposób na rozwiązanie konfliktu w konstruktywny sposób. Proces mediacji pozwala wyrazić obu stronom to, co czują w związku z konfliktem, co jest dla nich ważne oraz usłyszeć się wzajemnie, aby potem szukać wspólnego rozwiązania.
Przed mediacją każdy z uczestników jest zaproszony na indywidulane spotkanie z mediatorem, aby przedstawić swój punkt widzenia oraz swoje oczekiwania. Po takim spotkaniu uczestnicy podejmują decyzję, czy są gotowi na mediację. Spotkanie mediacyjne trwa zazwyczaj 1,5 godziny. Ilość spotkań zależy od tego jak skomplikowana i złożona jest sprawa.

Fot. Jakub Michniowski, miejsce: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie

Rekomendacje:

"Spotkania z Agatą przebiegły w sympatycznej atmosferze. Jej profesjonalizm przejawiał się dużą uważnością i bezstronnością podczas spotkania mediacyjnego, pozwalał na wyraźne nazwanie potrzeb względem drugiej osoby, a także wyraźne odcięcie się od powstałych wcześniej interpretacji. Cele spotkań zostały zrealizowane."

Rafał, HRBP pracujący w dziale personalnym jednej z czołowych firm retail

 

Inwestycja:

Indywidualne spotkanie premediacyjne – 150 zł (ok 60 min)
Sesja mediacyjna wspólna – 200-300 zł (od 1,5 do 2,5 godz)
Ilość sesji zależy od tematu i potrzeb klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany mediacjami w Gdańsku i okolicach napisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jeśli jesteś zainteresowany mediacjami w Krakowie i okolicach napisz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 

 

Warsztaty dla rodziny Warsztaty dla szkoły Warsztaty dla biznesu  Warsztaty dla Ciebie